Je Aknemycin užitočný pri liečbe kožných chorôb?

Existuje mnoho prípravkoch, ktoré pomáhajú liečiť kožné choroby. Jedným z ních je aj prípravok známy pod názvom aknemycin . Existuje viac variant tohto prípravku napríklad forma plus alebo forma 2000, Našli sme pre vás tie najužitočnejšie recenzie tohto prípravku a názor si môžete už utvoriť sami

Recenzie na aknemycin .

Ak ste skúsili už naozaj všetko a žiadne chemické prípravky nezaberajú tak može byť práve tento prípravok vhodný pri liečbe vyrážok. Osobne som skúsil anitbiotiká ale aj roaccutance . Nič z toho mi nepomohlo.  Tiež som skúsil množstvo krémov a mastičiek. Takže som sa rozhodol pre tento prípravok a naozaj ma prekvapil zlepšenie som pozoroval už po približne dvoch týždňoch užívania.  Vyrážky sa výrazne zredukovali  a neskor vymizlo aj začervenanie kože.  Pokožku mám teraz oveľa jemnejšiu ale aj pevnejšiu a zdravšiu.  Novú vyrážku som nemal už približne týždeň.  Je to naozaj super pretože zvyčajne sa mi nové vyrážky tvorili každý týždeň. Určite budem prípravok aknemycin užívať ešte aspoň dva mesiace a už teraz  sa nemôžem dočkať ako bude moja pokožka vyzerať po ukončení liečby.  Tiež budem musieť použiť nejaký prípravok aby som sa zbavil jazvičiek ale to už nechcem predbiehať zbytočne.

Aknemycin obrazok

Recenzia 2 .

Ak netrpíte ťažkou formou kožného ochorenia určite tento prípravok nedoporučujem .  V mojom prípade tento prípravok nemal žiaden efekt aby som zhrnul klady a zápory tohto prípravku:

Klady

  • Už žiadne čierne bodky.

Zápory

  • Červená naozaj suchá koža.
  • Žiaden kladný liečivý efekt.

Prípravok aknemycin som používal jedne mesiac.

Recenzia 3.

Tento prípravok som používal jeden celý mesiac  v kombinácií s liekom Erytrhomycin a naozaj može potvrdiť, že moja pokožka vyzerá naozaj dobre  a to trpím vyrážkami už asi 7 rokov .

Používal som aknemycín dvakrát denne ale pred použitím som si choré miesto najskôr poriadne prečistil s čistiacou vodou .  Potom som pokožku vysušil a až tak som použil spomínaný prípravok. Najskor som z toho nemal veľmi dobrý pocit pretože som mal pocit, že liek posobi až priveľmi agresívne na kožu a veľmi ju vysušuje.  Ale po asi 15 minútach tento stav prešiel. Zápach tohto lieku nie je naozaj nič príjemné, vlastne ide o klasický alkoholový zápach .  Hlavne nepoužívajte aknemycin po holení !

 

Prečítajte si viac o liečení kožných chorôb !

 

1 Comment
  1. Reply Pavla 14. mája 2014 at 10:09 am

    Mohu se prosim zeptat , zda mate podobnou zkusenost …. aknemycin 2000 pouzivam 3. den …. plet je hodne zarudla … na letaku ctu ze to k tomu patri … co se tyce akne, tak to se uz za tak kratkou dobu zlepsilo ….. JAK DLOUHO MUZE TRVAT ZARUDNUTI NEZ SE PLET ZACNE SROVNAVAT ? DEKUJI MOC

Leave a reply